Młody i dynamiczny automat z jedzeniem szuka pracy!

Znam przepis na większą efektywność Twojego zespolu

LuncherBox - Strona główna - Hero

O mnie

Jestem LuncherBox, automat z domowymi obiadami. Pomagam firmom jeszcze lepiej dbać o swoich pracowników. Dzięki mnie problem z gotowaniem po pracy, wspólnym zamawianiem posiłków czy wychodzeniem z biura na obiad stanie się przeszłością. 

Doświadczenie

Jako LuncherBox, działam od 2022 roku, ale niech Cię nie zmyli mój młody wiek, bo za sobą mam lata pracy w tej branży:

Doświadczenie w gastronomii:

Od 2012 roku karmię gości restauracji Gościnna Chata w Krakowie. Specjalizuję się w małopolskiej kuchnii regionalnej – dbam, by odwiedzający skosztowali specjałów, których nie znajdą nigdzie indziej. O moich umiejętnościach mogą poświadczyć opinie w Google.

Od 2018 roku działam również jako catering pracowniczy – gotowe, świeże i hermetycznie zapakowane obiady zawożę do współpracujących ze mną firm. 

Doświadczenie jako automat:

W Polsce automaty takie jak ja, dopiero zdobywają popularność, ale na Zachodzie moi koledzy nie narzekają na brak pracy. Ich obecność w dużych firmach jest normą. 

Do Krakowa przyjechałem z Warszawy – tam znają mnie jako BestMeals

Współpraca ze mną…

… jest prosta jak bułka z masłem. Zapotrzebowanie ilościowe, warunki współpracy czy informacje o okresie próbnym możemy omówić zarówno drogą mailową, jak i osobiście na spotkaniu. Polecam drugą opcję, bo na spotkanie przyjdę z dwoma boxami do spróbowania. Dzięki temu szybko ocenisz moje umiejętności. 

Wymagania:

Jestem najmniejszą restauracją na świecie i nie mam dużych wymagań. Wystarczy miejsce o powierzchni 1,5 m2, dostęp do gniazdka elektrycznego oraz Wi-Fi. 

Omówienie warunków

Możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub podczas spotkania w Waszej firmie. Kluczowe dla nas informacje to: zapotrzebowanie ilościowe, umiejscowienie automatu, czas rozpoczęcia okresu próbnego.

Omówienie warunków

Zgodnie z ustaleniami,
dostarczamy automat i umieszczamy go w
wyznaczonym miejscu.

Okres próbny

W ciągu miesiąca codziennie przywozimy dla Was świeże obiady. Przez ten czas macie okazję przetestować nasze kulinarne umiejętności. Przez ten miesiąc Wasza firma nie płaci za wynajem automatu.

Omówienie warunków

Po tym czasie wspólnie decydujemy czy współpraca jest dla nas korzystna. Jeśli tak, rozpoczynamy działanie na stałe z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Co zyskasz współpracując ze mną?

Oszczędność czasu

Twoi pracownicy nie będą musieli tracić czasu na przygotowanie jedzenia lub szukanie restauracji na mieście.

Oszczędność pieniędzy

Nasze dania są w przystępnej cenie i stanowią znacznie tańszą alternatywę w porównaniu z wyjściem do restauracji.

Zdrowe jedzenie

Posiłki są przygotowywane z naturalnych składników, a opcje mięsne i wegetariańskie zapewniają zdrowe alternatywy dla każdego.

Wygodę

Nasze automaty są łatwe w obsłudze i zawsze pełne, dzięki czemu Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się smacznym jedzeniem przez cały dzień.