SuperboHR, to Ty!

SuperboHR (/ˈsuːpərbo-heər/) – jednostka pełniąca kluczową rolę w działach HR i administracji, oddana trosce o dobrostan pracowników w miejscu pracy. Doskonale rozumie, że sukces organizacji zależy od zadowolenia i motywacji zespołu. Dzięki swojemu zaangażowaniu i empatii, stwarza atmosferę wsparcia, dbając o zdrowie, komfort i samopoczucie współpracowników.

LuncherBox - Hero Image

Twoi ludzie

Obserwujesz jak przychodzą i odchodzą. Znasz ich imiona, z niektórymi przyjaźnisz się prywatnie. Wiesz jak ciężko pracują, widzisz ich zmęczenie.

Troska o ludzi, którzy tworzą tę firmę, to dla Ciebie nie tylko praca, ale misja do wykonania. Wiesz, że pracownicy to siła napędowa każdej organizacji. Wiesz, że ich potrzeby idą znacznie dalej niż tylko płacą i to inspiruje Cię do działania.

Widzisz potencjał, jaki niesie ze sobą odpowiednie żywienie w miejscu pracy. Zdajesz sobie sprawę, że posiłki pełne wartości odżywczych, dostępne na wyciągnięcie ręki, mogą przynieść wiele korzyści nie tylko Twoim kolegom, ale całej firmie.

Nasz wspólny cel

Dbanie o dobrostan innych pracowników to ważna i odpowiedzialna misja. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Nasz automat może być wygodnym narzędziem w rękach osoby, która ma za zadanie wdrożyć żywieniowy benefit pracowniczy.

Z nami zwycięzcami są wszyscy:

→ Twoi koledzy – dzięki Tobie mają zapewniony stały dostęp do ciepłych obiadów. Koniec z zapychaniem się bułkami i niezdrowymi przekąskami.

Firma, w której pracujesz – nasze posiłki pomagają zwiększyć produktywność oraz motywację do pracy. Zmiana nawyków żywieniowych pozytywnie wpływa na ich zdrowie, a rzadsze chorowanie to mniejsze koszty zatrudnienia.

Ty, SuperboHRze – z nami wykonasz swoje zadanie dużo szybciej i łatwiej, niż można było się spodziewać, ponieważ LuncherBox, jest najprostszą formą żywienia pracowników dostępną na rynku. A poza tym…

Doceniamy twoje zaangażowanie

Pomożemy Ci wdrożyć naszą usługę i wynagrodzimy Twoją SuperPostawę – otrzymasz od nas kartę LuncherBox Prepaid, którą opłacisz jeden posiłek dziennie.

Jeśli Wasza firma zechce wdrożyć pełne dofinansowanie, dodatkowy posiłek będzie można zabrać do domu – podarować bliskiej osobie lub mieć kolację z głowy!

Żywienie pracowników to nasza specjalność. Dowiedz się więcej >>

LuncherBox to:

→ dostęp do świeżych i pysznych obiadów 24/7

→ poprawa jakości życia w miejscu pracy

→ większa efektywność pracowników

→ oszczędność czasu

→ lepszy wizerunek firmy

Poznaj wszytskie korzyści >>

Co teraz – jak wdrożyć Luncherbox?

Współpraca z nami jest prosta jak bułka z masłem:

01

Rozmowa

Zadzwoń lub napisz – opowiemy Ci wszystko o naszej usłudze, odpowiemy na ewentualne pytania. Jeśli zechcesz się spotkać, przyjdziemy do Ciebie z dwoma boami do przetestowania.

02

OMÓWIENIE WARUNKÓW

Omawiamy Wasze potrzeby żywieniowe oraz ilość pracowników, wspólnie ustalamy najlepsze warunki współpracy, aby spełnić Twoje oczekiwania.

03

Wdrożenie usługi

Wstawiamy automat i codziennie uzupełniamy go świeżymi obiadami. Od teraz Wasi pracownicy mogą korzystać z pysznych domowych obiadów.

Pobierz brief naszej oferty lub uzupełnij formularz kontaktowy i przeczytaj pełną ofertę.

Jak się zmieni wasze życie po wdrożeniu luncherbox?

TWOI KOLEDZY Z PRACY

zamienią niezdrowe przekąski na pełnowartościowe, pyszne obiady

nie będą tracić czasu na gotowanie, będą mogli odpocząć lub spędzić czas z rodziną

będą czuli, że pracodawca o nich dba, co da im dodatkową motywację do pracy

FIRMA, W KTÓREJ PRACUJESZ

stanie się miejscem, które jeszcze lepiej dba o dobrostan swoich pracowników

zyska lojalność i uznanie swojej załogi

będzie atrakcyjnym miejscem na rynku pracy, co pomoże przyciągnąć utalentowanych pracowników

Ty, Superbohrze

będziesz żyć w chwale i glorii za wprowadzenie benefitu, z którego wszyscy chętnie skorzystają

wprowadzisz do firmy rozwiązanie, które zwiększa wydajność wszystkich pracowników

otrzymasz od nas kartę LuncherBox Prepaid i już zawsze będziesz jeść za darmo