LuncherBox od kuchni

Z nami Twój Zespół będzie zdrowo najedzony!

LuncherBox - Jak działamy

Obiad jak u mamy!

Miska pełna korzyści - chilli

Wybór dostawców

Co do jakości ich produktów, nie mamy żadnych wątpliwości – współpracujemy z nimi od lat!

Miska pełna korzyści - marchew

Przygotowywanie posiłków

W naszej kuchni nie korzystamy z konserwantów i ulepszaczy. Nie musimy. Od lat skrupulatnie dobieramy dostawców do współpracy, dzięki czemu nasze obiady są pyszne, aromatyczne i zdrowe

Miska pełna korzyści - bakłażan

Hermetyczne pakowanie

Każde danie starannie przyrządzamy i poddajemy obróbce termicznej. Całość studzimy i pakujemy w hermetyczne boxy. Długo utrzymują świeżość, można zjeść w dowolnej chwili lub w domu.

Miska pełna korzyści - awocado

Uzupełnienie automatu

Głód to wróg, który odbiera nam energię do pracy, nie pozwala się skupić, niszczy naszą produktywność. Nie pozwolimy, by dopadł Ciebie i Twoich pracowników!

Dlaczego warto z nami współpracować

1
2
3
4
Doświadczenie

Współpraca z nami, to współpraca z doświadczonym restauratorem, nie pośrednikiem. Od 2012 roku dbamy o to, by nasza kuchnia była ważnym punktem na gastronomicznej mapie Krakowa.

Ekologia

Wierzymy w odpowiedzialność ekologiczną. Jedzenie przywozimy w biodegradowalnych opakowaniach. Nie lubimy też marnowania żywności, dlatego niewykorzystane posiłki, będą dostępne do zakupu w naszym firmowym sklepiku.

Proces

Zawiłe procesy biurokratyczne kochają wszyscy. My na przekór temu, postanowiliśmy maksymalnie ułatwić przebieg współpracy z nami, ograniczając formalności do niezbędnego minimum.

Dodatkowe korzyści

Wspominaliśmy już chyba raz czy dwa, że prowadzimy restaurację Gościnna Chata przy ul. Sławkowskiej w Krakowie. Dlatego nasi kontrahenci raz w miesiącu otrzymają od nas voucher do wykorzystania w naszym lokalu!

Korzyści ze współpracy - 1
Korzyści ze współpracy - 2
Korzyści ze współpracy - 3
Korzyści ze współpracy - 4

Spotkajmy się

Jeśli dopadł Cię głód wiedzy, napisz nam kiedy możemy Cię odwiedzić! Na spotkanie przyjdziemy z dwoma boxami, dzięki czemu za darmo przetestujesz naszą kuchnię.