Młody i dynamiczny automat z jedzeniem szuka pracy!

Znam przepis na większą efektywność Twojego zespolu.

LuncherBox - Strona główna - Hero

O MNIE

Jestem LuncherBox, automat z domowymi obiadami. Pomagam firmom jeszcze lepiej dbać o swoich pracowników. Dzięki mnie problem z gotowaniem po pracy, wspólnym zamawianiem posiłków czy wychodzeniem z biura na obiad stanie się przeszłością.

Doświadczenie

Jako LuncherBox, działam od 2022 roku, ale niech Cię nie zmyli mój młody wiek, bo za sobą mam lata pracy w tej branży:

Doświadczenie w gastronomii:

Od 2012 roku karmię gości restauracji Gościnna Chata w Krakowie. Specjalizuję się w małopolskiej kuchni regionalnej – dbam, by odwiedzający skosztowali specjałów, których nie znajdą nigdzie indziej. O moich umiejętnościach mogą poświadczyć opinie w Google.

Od 2018 roku działam również jako catering pracowniczy – gotowe, świeże i hermetycznie zapakowane obiady zawożę do współpracujących ze mną firm.

Doświadczenie jako automat:

W Polsce automaty takie jak ja, dopiero zdobywają popularność, ale na Zachodzie moi koledzy nie narzekają na brak pracy. Ich obecność w dużych firmach jest normą.

Do Krakowa przyjechałem z Warszawy – tam znają mnie jako Best Meals.

współpraca ze mną…

… jest prosta jak bułka z masłem. Zapotrzebowanie ilościowe, warunki współpracy czy informacje o okresie próbnym możemy omówić zarówno drogą mailową, jak i osobiście na spotkaniu. Polecam drugą opcję, bo na spotkanie przyjdę z dwoma boxami do spróbowania. Dzięki temu szybko ocenisz moje umiejętności.

Wymagania:

Jestem najmniejszą restauracją na świecie i nie mam dużych wymagań. Wystarczy miejsce o powierzchni 1,5 m2 i wysykości 2m.

Jesteś pracownikiem działu HR? Zostań SuperboHRem! Dowiedz się więcej >>

LuncherBox to:

→ dostęp do świeżych i pysznych obiadów 24/7

→ poprawa jakości życia w miejscu pracy

→ większa efektywność pracowników

→ oszczędność czasu

→ lepszy wizerunek firmy

Poznaj wszytskie korzyści >>

Co teraz – jak wdrożyć Luncherbox?

Współpraca z nami jest prosta jak bułka z masłem:

01

Rozmowa

Zadzwoń lub napisz – opowiemy Ci wszystko o naszej usłudze, odpowiemy na ewentualne pytania. Jeśli zechcesz się spotkać, przyjdziemy do Ciebie z dwoma boami do przetestowania.

02

OMÓWIENIE WARUNKÓW

Omawiamy Wasze potrzeby żywieniowe oraz ilość pracowników, wspólnie ustalamy najlepsze warunki współpracy, aby spełnić Twoje oczekiwania.

03

Wdrożenie usługi

Wstawiamy automat i codziennie uzupełniamy go świeżymi obiadami. Od teraz Wasi pracownicy mogą korzystać z pysznych domowych obiadów.

Pobierz brief naszej oferty lub uzupełnij formularz kontaktowy i przeczytaj pełną ofertę.