Żywienie pracowników to nasza specjalność

Dostarczamy do firm automaty z ciepłymi posiłkami

LuncherBox - Hero Image

LUNCHERBOX TO NAJPROSTSZA FORMA ŻYWIENIA PRACOWNIKÓW DOSTĘPNA NA RYNKU:

Usługa jest łatwa we wdrożeniu

Żeby wstawić nasz automat, wystarczy miejsce o powierzchni 1,5 m2 oraz wysokości 2 m, dostęp do prądu i Internetu.

Po omówieniu zapotrzebowania ilościowego na posiłki, zaczynamy miesięczny okres próbny. W tym czasie codziennie uzupełniamy automat świeżymi posiłkami.

Po okresie próbnym decydujemy o stałej współpracy.

Posiłki są dostępne 24/7

Świeże dania przywozimy codziennie, a w razie potrzeby możemy uzupełniać automat w ciągu dnia. Pracownicy mogą z niego korzystać w dowolnej chwili, gdy tylko poczują głód.

Benefit dopasowany jest do potrzeb pracodawcy i pracowników

To pracodawca decyduje o formie finansowania posiłków – pracownicy mogą kupować dania przy pomocy własnych kart płatniczych lub płacąc kartami LuncherBox Prepaid.

Takie karty możemy rozdać każdemu pracownikowi, a pracodawca zdycyduje o wysokości doładowania kwoty.

Zmniejsza chaos, zwiększa produktywność

Z nami problem wspólnego zamawiania posiłków czy szukania restauracji staje się przeszłością. Pracownicy nie tracą czasu na zastanawianie się nad tym co zjeść, mogą skupić się na pracy.

Zapewnia motywację i energię do pracy

Dbamy o różnorodność oraz odpowiednią kompozycję naszego menu – chcemy, by każdy pracownik znalazł coś dla siebie.  

Benefit w postaci posiłków pracowniczych to również lepszy wizerunek firmy. Pracodawca, który dba o swoich pracowników cieszy się większą lojalnością i zaangażowaniem swoich podwładnych. 

LuncherBox to usługa skierowana do:

Zakładów produkcyjnych i magazynów

Oferujemy rozwiązania żywieniowe dla zakładów produkcyjnych, przemysłowych oraz magazynów, dostarczając smaczne i zdrowe posiłki, które zwiększają energię i wydajność Twojego zespołu, bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

Biur i biurowców

Wspieramy pracowników w zdrowym odżywianiu, dostarczając różnorodne i smaczne posiłki, które odświeżają i dają energię na cały dzień pracy, nawet podczas intensywnych dni w biurze. Przy okazji wększamy atrakcyjność nieruchomości dla potencjalnych najemców.

Szpitali i przychodni

Dbamy o zdrowie Twoich pracowników medycznych i pacjentów, dostarczając odżywcze posiłki, które pomogą w utrzymaniu odpowiednich poziomów energii i skupienia w trakcie długich zmian.

Uczelni wyższych

Wspieramy wykładowców oraz studentów w ich akademickiej podróży, oferując zdrowe i smaczne posiłki, które dostarczają niezbędnej energii do nauki, nauczania i osiągania sukcesów na uczelni.

Proces współpracy

01

OMÓWIENIE WARUNKÓW

Omawiamy Wasze potrzeby żywieniowe oraz liczbę pracowników, wspólnie ustalamy najlepsze warunki współpracy, aby spełnić Wasze oczekiwania.

02

OKRES PRÓBNY

Rozpoczynamy okres próbny. Codziennie (a w razie potrzeby częściej) przywozimy świeże posiłki. W tym czasie naszym zadaniem jest przez żołądki trafić do Waszych serc.

03

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeśli zechcecie, pomagamy Wam we wdrożeniu benefitu, rozdajemy karty prepaid czy przygotowujemy treści marketingowe przypominające o daniach (i promocjach!).

Obsługa automatu

Wybór dania

Listę dostępnych dań znajdziecie w naszym menu oraz na facebookowym profilu. Poza tym dania są również widoczne w panelu dotykowym umieszczonym na automacie. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję i przejść do płatności.

Płatność kartą

Za dania z automatu LuncherBox można płacić wyłącznie kartą prywatną lub kartą prepaid. W razie potrzeby, możemy dostarczyć takie karty dla każdego pracownika.

 

Odbiór posiłku

Danie zostaje wydane w takiej formie, w jakiej zostało wybrane przez użytkownika – ciepłej lub zimnej. Zimne danie należy podgrzać w firmowej mikrofalówce lub w domu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt wdrożenia oraz świadczenia usługi?

Koszt wdrożenia w większości wypadków wynosi 0 zł. Wyjątkiem są sytuacje kiedy automat ma być umieszczony w trudno dostępnym miejscu i potrzebna będzie pomoc dodatkowych fachowców. Jeśli chodzi o świadczenie usługi, koszt wynajmu nszego automatu jest uzależniony od miesięcznej liczby sprzedanych posiłków. Przy sprzedaży na poziomie minimm 80 posiłków dziennie, koszt wynajmu wynosi 0 zł. Szczegółowa tabela cen znajduje się w briefie oraz naszej ofercie.

Posiłki będą na ciepło czy na zimno?

Każdy przygotowany posiłek będzie studzony, hermetycznie zapakowany, a następnie umieszczony w automacie. Ten z kolei posiada możliwość podgrzania posiłku. To pracownik zdecyduje czy kupić gorący posiłek i zjeść od razu, czy wybrać opcję na zimno i podgrzać w dogodnym momencie.

Czy można wybierać menu indywidualnie?

Na ten moment nie przewidujemy takiej opcji. Indywidualne zamówienia generują chaos i zabierają czas. Nam natomiast zależy na tym, by nasza usługa była bardzo prosta we wdrożeniu oraz żeby maksymalnie podnosiła efektywność Twojego zespołu. 

Będziemy stale monitorować, które dania cieszą się największą popularnością i dostosowywać menu pod preferencje w danej lokalizacji.

Jak długo przechowywane są posiłki w automacie, jaką datę ważności mają posiłki?

Posiłki mają 48h przydatności, na każdym z nich znajduje się etykieta z datą ważności. Dania, które się nie sprzedadzą, będą zabrane przez pracownika LuncherBox.

W jakim regionie działacie?

Na ten moment działamy w małopolsce w odległości do 50 km od Krakowa.

Ile kosztują posiłki?

Posiłki kosztują między 18 zł a 22 zł, a podczas promocji – ok. 14 zł.

Jak wygląda proces wdrożenia usługi?

Proces jest bardzo prosty – najpierw omawiamy warunki. Określacie ile macie pracowników, w jakim trybie pracujecie i gdzie miałby stać automat.  Następnie wstawiamy nasze urządzenie i konfigurujemy z siecią Wi-Fi. Kolejnego dnia jesteśmy w stanie rozpocząć świadczenie usługi. Pełny opis znajduje się na stronie Jak działamy.

Jakie wymagania ma Wasz automat?

Miejsce o powierzchni 1,5 m2 oraz wysokości 2m.

SPECYFIKACJA

Wysokość: 1950 mm, Szerokość: 1340 mm, Głębokość: 1000 mm, Waga: 360 kg

POJEMNOŚĆ

Jednorazowo mieści 88 posiłków.