Benefit, który się opłaca.

Dowiedz się jak współpraca z Luncher Box może wspomóc rentowność Twojej firmy

LuncherBox - Hero Image

Benefit żywieniowy – KORZYŚCI DLA PRACODAWCY I PRACOWNIKA

POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA W MIEJSCU PRACY

Zapewniamy wygodny dostęp do pysznych posiłków – dzięki temu pracownicy mają więcej czasu na relaks, odnowę sił i spędzenie chwil w towarzystwie kolegów.

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACOWNIKÓW
Zdrowe i urozmaicone posiłki dostarczane przez LuncherBox zapewniają pracownikom niezbędną energię do pracy, co przekłada się na wzrost wydajności i produktywności całego zespołu.
Oszczędność czasu
Dzięki naszej usłudze, pracownicy nie będą musieli angażować czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków. W ten sposób zyskają więcej czasu na relaks, regenerację i pełne naładowanie baterii na kolejny dzień pracy.
DOSTĘP 24/7 DO ŚWIEŻYCH OBIADÓW
Automaty LuncherBox są dostępne dla pracowników o każdej porze dnia i nocy, umożliwiając im korzystanie z posiłków w dogodnym dla siebie czasie, nawet podczas nocnych zmian.
WSPIERANIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
LuncherBox oferuje różnorodne zdrowe posiłki, które wspierają pracowników w utrzymaniu zdrowego stylu życia, co przekłada się na poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.
BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA
Posiłki w automatach LuncherBox są pakowane na zimno, przewożone w pudłach termicznych, a następnie umieszczane w chłodni automatu i utrzymywane w odpowiednich warunkach.

Lepszy wizerunek firmy

Firmy, które dbają o dobrostan swoich pracowników, przyciągają najlepsze talenty na rynku i cieszą się większą lojalnością zatrudnionych, co wpływa na większą retencję. Współpraca z LuncherBox przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku pracodawcy dbającego o dobrostan swojego zespołu.

Oszczędność pieniędzy
LuncherBox stanowi znacznie tańszą alternatywę w porównaniu z prowadzeniem firmowej stołówki. Eliminuje koszty wynagrodzeń pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie posiłków, utrzymanie sprzętu, media i administrację.

Różnorodne menu

Każdego dnia Wasi pracownicy będą mieli do wyboru 16 – 22 propozycji z kuchni polskiej i europejskiej z różnych kategorii: mięsne, wegetariańskie, sałatki, z rybą, na słodko, pierogi, wrapy i naleśniki. Menu komponujemy w taki sposób, żeby zaspokoić różne preferencje żywieniowe.

Możesz poprawić jakość życia Twoich kolegów w miejscu pracy.

My Ci w tym pomożemy.

Możesz poprawić jakość życia Twoich kolegów w miejscu pracy.

My Ci w tym pomożemy.

Benefit żywieniowy – dofinansowanie do obiadu

Aby skorzystać z ulgi, należy spełnić dwa warunki:

1. Wysokość dofinansowania do posiłków nie może przekroczyć 450 złotych miesięcznie na pracownika.
2. Pracownicy nie mają prawa do ekwiwalentu z tytułu dofinansowania.

Oznacza to, że dla dofinansowania do posiłków poniżej 450 złotych miesięcznie na pracownika, pracodawca nie musi odprowadzać składek ZUS.

Żywienie pracowników to nasza specjalność! >>

LuncherBox - Benefity pracownicze

W Twojej firmie wymagane są posiłki regeneracyjne? Zostaw to nam! Dowiedz się jak możemy Ci pomóc →

Jak to działa z LuncherBox?

01

WDROŻENIE DOFINANSOWANIA

W razie potrzeby pomagamy wdrożyć dofinansowanie w Waszej firmie. Każdemu pracownikowi możemy rozdać naszą kartę LuncherBox Prepaid.

02

UNIKALNY NUMER

Każda karta posiada unikalny numer, który może być przypisany do konkretnego pracownika przez pracodawcę. Dzięki temu wiecie dokładnie, którzy pracownicy najchętniej korzystają z benefitu

03

RAPORTY I ROZLICZENIE

Masz stały wgląd w system rozliczania posiłków i dokładny raport na koniec każdego miesiąca. Raz w miesiącu dostajesz od nas zbiorczą fakturę, którą rozliczasz zgodnie z wybraną opcją dofinansowania.

Lub uzupełnij formularz kontaktowy i pobierz pełną ofertę.